Byrå gustaviansk

103144

BYRÅ, 1700-tal, gustaviansk, fanerad med flertal träslag, skiva av kalksten, höjd 84, 106x56 cm; nycklar finns

renoverad och kompletterad

Byrå gustaviansk

Budhistorik (5 bud)
36765
5 200
34201
5 000
29718
29584
3 800
29344
3 600

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.