Sekretär 1800-tal

103143

SEKRETÄR, Louis XV-stil 1800-tal, med äldre delar, fanerad med jakaranda, förgyllda beslag, höjd 98, 97x48 cm; nycklar finns

Sekretär 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
37011
5 000
36791
4 200
36770
36767
3 800
36747
3 600

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.