Skrivskåp senbarock

103141

SKRIVSKÅP, 1700-tal, senbarock, fanerat med valnöt och alm, höjd 217, 104x57 cm, nycklar finns

Skrivskåp senbarock

Budhistorik (20 bud)
37597
18 000
37596
17 500
37593
17 000
37591
16 500
37589
16 000

Slutpris SEK:
18 000
1 813 EUR, 2 059 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.