Gustavianska lindomearbeten

103140

STOLAR, 3 st., gustavianska lindomearbeten, signerade

Lagningar

Gustavianska lindomearbeten

Budhistorik (4 bud)

36116
6 400
33968
2 600
31660
28769

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.