Clarence Henry Roe oljemålning

103126

ROE, Henry, Clarence (1850-1909): Kronhjort, signerad Clarence Roe, olja på duk, 50x75 cm

Färgbortfall

Konst

Budhistorik (2 bud)

30749
28738

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.