Mona Huss Wallin litografi

103125

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): Trädgård med figurer, signerad M Huss W 132/360, litografi, 44x60 cm

Liten fuktfläck i marginalen

Mona Huss Wallin litografi
Budhistorik (13 bud)
35615
850
34378
35613
34378
750
35611
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.