Angelica Wiik färglitografi

103124

WIIK, Angelica (f. 1960): Kvinnor i badrum, signerad Angelica Wiik, provtryck, färglitografi, 86x59 cm

Angelica Wiik färglitografi

Budhistorik (26 bud)
35373
35371
1 900
35357
1 800
35367
1 800
35357
1 700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.