Gideon Börje oljemålning

103121

BÖRJE, Gideon (1891-1965): Familjeutflykt, signerad G. Börje, olja på duk, 60x68 cm

Konst, Måleri

Gideon Börje oljemålning

Budhistorik (6 bud)
34251
3 200
31793
2 800
30273
2 400
27078
27076

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.