Biblioteksstege

103118

BIBLIOTEKSSTEGE, England, 1900-tal, höjd 122 cm

Slitage

Biblioteksstege

Budhistorik (26 bud)
33368
2 600
35101
2 400
33368
34254
33368
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.