Enrico Baj färglitografi

103117

BAJ, Enrico (1924-2003): Figurer, signerad Baj 157/250, färglitografi med glitter, 74x60 cm

Enrico Baj färglitografi

Budhistorik (7 bud)
36141
1 900
34904
1 800
32731
1 700
32792
1 700
32731
1 600

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.