Enrico Baj färglitografi

103116

BAJ, Enrico (1924-2003): Figur, signerad Baj 157/250, färglitografi med glitter, 74x60 cm

Enrico Baj färglitografi

Budhistorik (4 bud)

32732
31730
31729
500
31123

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.