Richard Ryan färgseriegrafi

103115

RYAN, Richard (född 1974): Hommage ā Basquiat, signerad och numrerad a tergo Ryan, 40/140, färgserigrafi, 79x134 cm, oramad

Richard Ryan färgseriegrafi
Budhistorik (4 bud)

34565
34459
34458
26479

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.