August Hagborg oljemålning

103113

HAGBORG, August (1852-1921): Kustlandskap med tall, signerad Hagborg, olja på duk, 45x63 cm

Konst

August Hagborg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
35527
35525
1 400
35524
1 300
35523
35343

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.