Oidentifierad konstnär oljemålning

103101

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700/1800-tal) Kor, olja på duk, 46x65 cm

Färgbortfall, dukskador

Konst, Måleri

Budhistorik (9 bud)
32724
37550
950
32724
900
35918
850
32724
500

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.