Gustaviansk karmstol

103096

KARMSTOL, gustaviansk, 1700-talets slut

Bruksslitage, omklädd med sadelgjord

Gustaviansk karmstol

Budhistorik (9 bud)
35302
6 400
35305
6 200
35302
5 200
35179
5 000
33646
4 800

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.