Hamnmotiv oljemålning

103087

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Hamnmotiv, olja på duk, 30x41 cm

Dubblerad

Konst, Måleri

Hamnmotiv oljemålning

Budhistorik (3 bud)

34210
500
31806
28764

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.