Karmstol "Laminett"

103085

KARMSTOL, " Laminett ", Yngve Ekström för Swedese, stämplad okt 59, fårskinnsklädsel

Slitage

Karmstol

Budhistorik (19 bud)
35168
4 400
34876
4 200
34616
34874
3 800
34616
3 600

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.