Kurt Nyström oljemålning

103078

NYSTRÖM, Kurt (1900-tal): Motiv föreställande same i fjällandskap, signerat K Nyström, olja på duk, 26x21 cm

Konst, Måleri

Kurt Nyström oljemålning

Budhistorik (1 bud)

28760
2011-09-20 20:50:24

2011-09-26 kl 17:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.