Theo Tobiasse färglitografi

103073

TOBIASSE, Theo, (Frankrike född 1927): "La Dame qui jongle", signerad Theo Tobiasse, 91/ 150, färglitografi, bladstorlek 61x91 cm

Theo Tobiasse färglitografi
Budhistorik (7 bud)
36243
1 700
36140
1 600
28316
28316
1 300
32738

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.