BECK & JUNG screenprint

103071

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): Komposition, signerad och daterad Beck o Ljung 1975, 27/ 50, screenprint, 100x100 cm; plexiglaset med repa

BECK & JUNG screenprint
Budhistorik (17 bud)
36551
3 200
36555
3 200
36551
36547
2 800
36545
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.