Josef Ekberg oljemålning

103070

EKBERG, Josef (1877-1945): "Gustavsberg och Farstaviken", signerad och daterad 43, olja på pannå, 47x59 cm

Konst, Måleri

Josef Ekberg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
35158
1 900
35149
1 800
34344
1 700
33077
1 600
33076

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.