Theo Tobiasse färglitografi

103069

TOBIASSE, Theo (Frankrike, född 1927): "Dans les rues Je la belle Verone", signerad Theo Tobiasse, 31/150, färglitografi, 49x65 cm

Theo Tobiasse färglitografi

Budhistorik (5 bud)
28305
1 700
36046
1 600
28305
1 400
32735
1 300
28305

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.