Brödkorg 1800-tal

103065

BRÖDKORG, 1800-tal, bemålad plåt, längd 31 cm

slitage

Diverse

Brödkorg 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

32024
31122

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.