Hasse Ekdahl oljemålning

103060

EKDAHL, Hasse (1900-tal): Landskapsmotiv, signerad HE, olja på duk, 38x33 cm

Konst, Måleri

Hasse Ekdahl oljemålning
Budhistorik (3 bud)

30005
500
34879
500
30005

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.