Spegel Svenska Möbelfabriken

103034

SPEGEL, 1920/30-tal, stämplad SMF (Svenska Möbelfabriken), björk och alm, diameter 82 cm

Speglar

Spegel Svenska Möbelfabriken

Budhistorik (13 bud)
30924
3 600
35067
3 400
30924
3 200
34838
30924
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.