Victor Vasarely Vega serien

103028

VASARELY, Victor (Ungern/ Frankrike 1908-1997): Optisk komposition, Vega serien, signerad och numrerad Vasarely, 24/267, färgserigrafi, 57x57 cm

Victor Vasarely Vega serien
Budhistorik (17 bud)
33607
4 400
35028
4 200
33607
35026
3 800
33607
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.