Victor Vasarely Vega serien

103027

VASARELY, Victor (Ungern/ Frankrike 1908-1997): Optisk komposition, Vega serien, signerad och numrerad Vasarely, 24/267, färgserigrafi, 57x57 cm

Victor Vasarely Vega serien
Budhistorik (14 bud)
33606
3 800
35019
3 600
33606
3 400
34595
3 200
33606

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.