Alfred Manessier färglitografi

103026

MANESSIER Alfred (1911-1993): "Hiver en Holland", signerad Manessier, provtryck, färglitografi, 43x65 cm

Budhistorik (7 bud)
35231
35230
950
35227
850
35221
35218
650

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.