Mago Goldstein blandteknik

103025

GOLDSTEIN, Mago (1925-2008): "Petunia i Oskulden från Mölle", signerad och daterad Mago 1976, blandteknik, 41x29 cm

Konst, Måleri

Mago Goldstein blandteknik
Budhistorik (13 bud)
34979
33700
34976
33700
750
34974
700

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.