Corneille färglitografi

103023

CORNEILLE (Holland 1922-2010): Komposition, signerad och daterad Corneille -71, numrerad 37/99, färglitografi, 65x50 cm

Corneille färglitografi
Budhistorik (6 bud)
30314
26670
26977
26670
26357
500

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.