Träsnitt Japan

103022

TRÄSNITT, 2 st, Japan, 1800-tal, skådespelarporträtt, bladmått 35x24 cm

Skador

Träsnitt Japan

Budhistorik (2 bud)

34437
27618

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.