Taklampor i par art deco

103017

TAKLAMPOR, 1 par, snarlika, 1930-tal, art deco, höjd 31 resp. 42 cm, omdragen el

Slitage

Belysning, Taklampor

Taklampor i par art deco

Budhistorik (3 bud)

33925
29736
28743

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.