Simon Gate vas

103014

VAS, Simon Gate, Orrefors, 1930-tal, pressglas, reliefdekor, signatur Orrefors GP 14, höjd 16,5, diameter 19 cm

Mindre nagg

Glas, Konstglas

Simon Gate vas

Budhistorik (7 bud)
34910
950
34870
900
34870
500
33735
450
33417

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.