Tibetanska tankor

103011

TANKA, 2 st, Tibet, troligen 1800-tal, 68 x 44 cm resp 90x58 cm

skador och veck

Mattor/Textilier

Tibetanska tankor

Budhistorik (11 bud)
36214
1 300
36082
30909
36081
30909
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.