Bert Håge Häverö oljemålning

103008

HÄVERÖ, Bert Håge (född 1932): "Husarö", signerad och daterad -69, olja på duk, 41x70 cm

Konst, Stockholmiana

Bert Håge Häverö oljemålning

Budhistorik (3 bud)

31026
26570
26152

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.