Gunnar Widforss akvarell

103007

WIDFORSS, Gunnar (1879-1934): Sommarlandskap, signerad och daterad Widforss 1913, akvarell, 28,5x47,5 cm; dedikation a tergo "till Gustav på bröllopsdagen av Widforss"

Konst, Måleri

Gunnar Widforss akvarell

Budhistorik (43 bud)
34414
7 800
34411
7 600
34410
7 400
34373
7 200
34406
7 000

Slutpris SEK:
7 800
747 EUR, 878 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.