William Nording oljemålning

102998

NORDING, William (1884-1956): "Tre kronor", signerad W Nording, olja på pannå, 26x34 cm

Ändringar/tillägg
William Nording utställningen Färg och Form 1961

Konst, Måleri

William Nording oljemålning
Budhistorik (18 bud)
34331
2 400
34313
30422
30422
1 900
34311
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.