Karl Andersson oljemålning

102997

ANDERSSON, Karl (1899-1977): Interiör, signerad o daterad -66, olja på duk, 45X54 cm

Konst

Karl Andersson oljemålning

Budhistorik (17 bud)
34140
34102
1 900
33266
1 800
34093
1 700
33266
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.