IIlom Wikland färglitografi

102992

WIKLAND, Ilon (född 1930): Flicka vid grind, motiv från Dalarö, signerad Ilon Wikland, 110/150, färglitografi, 37x47 cm

IIlom Wikland färglitografi
Budhistorik (4 bud)

33625
33624
33623
24977

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.