Stig Borglind etsning

102989

BORGLIND, Stig (1892-1965): Årstabron, signerad Stig Borglind, etsning och torrnål, 26,5x35 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Stig Borglind etsning
Budhistorik (23 bud)
34095
33654
34035
1 900
33654
1 700
33363
1 600

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.