Nils Rundgren blandtekniker

102986

RUNDGREN, Nils "Björnjägaren" (Sverige, 1900-tal): 2, Figurkompositioner, signerade och daterad Nils Rundgren 1969 - 1971, blandteknik på papp, 29x42 cm resp 28x28 cm

Fläckar

Konst, Måleri

Nils Rundgren blandtekniker
Budhistorik (8 bud)
32637
750
34361
700
32637
650
34357
600
32637
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.