Agnes Cleve oljemålning

102979

CLEVE, Agnes ((1876-1951): Landskap - man vid landsväg, signerad och daterad Cleve 1939, olja på duk, 59x79 cm

Konst, Måleri

Agnes Cleve oljemålning

Budhistorik (10 bud)
34336
34335
2 800
34333
2 600
34330
2 400
34328

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.