Akke Hugh Malmeström oljemålning

102971

MALMESTRÖM, Akke Hugh (1894-1968): Mångbergs fäbodar, signerad A.H. Malmeström -56, olja på pannå, 37x45 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (40 bud)
34300
6 200
34304
6 000
34300
5 800
34303
5 600
34300
5 400

Slutpris SEK:
6 200
594 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.