Akvarell 1800-tal

102970

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1800-tal) "Dunbar castle", otydligt signerad samt monogramsignerad EJS (Stanley) 1856, akvarell, 30x46 cm

Konst, Måleri

Akvarell 1800-tal
Budhistorik (1 bud)

28729
2011-09-20 20:45:42

2011-09-25 kl 21:33
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.