Religiösa skulpturer

102969

RELIGIÖSA SKULPTURER, trä, 17/1800-tal, höjd 15-30 cm

Poröst trä, skador, lagningar

Diverse

Religiösa skulpturer
Budhistorik (11 bud)
34302
25460
1 900
32534
1 900
25460
1 600
32533

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.