Glaskanna med tennlock 1800-tal

102965

GLASKANNA med tennlock, 1800-talets första hälft, höjd 28

Diverse

Budhistorik (2 bud)

30223
28726

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.