Jurgen von Konow oljemålning

102962

KONOW, Jurgen von (1914-59): Motiv från Stockholm, signerad v. Konow, daterad a tergo 1941, olja på pannå, 45x35

Konst, Måleri, Stockholmiana

Jurgen von Konow oljemålning

Budhistorik (8 bud)
34249
750
30283
700
30283
600
34247
550
30283
450

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.