Sybord masurbjörk

102958

SYBORD, 1800-tal, masurbjörk, lyrfot, höjd 76

Bruksslitage, nyckel saknas

Sybord masurbjörk
Budhistorik (42 bud)
33676
7 000
34195
6 800
33676
6 600
34193
6 400
33676
6 200

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.