Blomsterstillen rysk konstnär

102955

OIDNETIFIERAD KONSTNÄR, Ryssland, 1900-tal, blomsterstilleben, signerad, akvarell, 74x53 cm

Konst, Måleri

Blomsterstillen rysk konstnär
Budhistorik (5 bud)
34241
500
34239
450
34231
33475
28722

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.