Jonathan Borofsky komposition

102953

BOROFSKY, Jonathan (USA född 1942): 2953965, signerad och numrerad 20/35, färglitografi, bladstorlek 63x53,5 cm

Jonathan Borofsky komposition
Budhistorik (33 bud)
34235
9 400
34234
9 200
34227
9 000
34226
8 800
34220
8 600

Slutpris SEK:
9 400
947 EUR, 1 075 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.